top of page

N, 07. sept

|

Kassari village

Retriit Hiiumaal - "Aeg iseendale!"

✨️Armas sõber ja uus tuttav!✨️ Kutsume Sind imelisele kehalisele ja vaimsele rännakule looduskaunil Kassari poolsaarel Hiiumaal. See on võimalus vaadata iseendasse, unustada aeg ja välismaailm. Olla kohal siin ja praegu.

Piletid ei ole müügil
Vaata meie teisi üritusi!
Retriit Hiiumaal - "Aeg iseendale!"
Retriit Hiiumaal - "Aeg iseendale!"

Aeg ja koht

07. sept 2023, 16:00 – 10. sept 2023, 13:00

Kassari village, Kassari village, 92111 Hiiu County, Estonia

Üritusest

Armas sõber ja uus tuttav!

Kutsume Sind imelisele kehalisele ja vaimsele rännakule looduskaunil Kassari poolsaarel Hiiumaal. See on võimalus vaadata endasse, unustada aeg ja välismaailm. Olla kohal siin ja praegu. Kuulata ja saada endaga kontakti läbi jooga, meditatsiooni ja teiste lõõgastavate praktikate.

4-päeva jooksul koged:

  • Täielikku rahu. Saad enda jaoks aja maha võtta ja igapäeva saginast eemalduda. Läbi erinevate liikumis- ja Mindfulness praktikate maandud tagasi oma kehasse ja lõõgastud lihtsalt olemisse siin ja praegu.
  • Keha ärkamist. Jooga, võimlemine ja tantsimine toovad sinu kehasse sitkust, paindlikkust, voolavust ja tugevust. Varasem kogemus ei ole vajalik. Pakume võimalust kogeda erinevaid praktikaid, et saaksid leida neist just sinule kõige sobilikumad ja võtta need koju kaasa.
  • Eneseteadlikkuse ja keskendumisvõime paranemist. Tutvustame vaimseid praktikaid, mida me ise igapäevaselt praktiseerime ja mis on meid kõige paremini toetanud.
  • Isiklikku kasvu ja arengut. Loome turvalise ja toetava keskkonna, et avastada iseennast, oma vajadusi, ressursse ja piiravaid uskumusi. Oleme siin, et sind sellel teekonnal toetada.
  • Ühendust loodusega. Kohtume imelises looduskaunis kohas Hiiumaal, kus tundub nagu aeg seisaks. Siin on ideaalne koht leidmaks ühine võnkumine looduse ja iseendaga.

AEG ISEENDALE loojad: Personaaltreener, joogaõpetaja ja toitumisnõustaja TRIIN PARRO. 

Treenerina on Triin tänaseks töötanud 13. aastat, sellest joogaõpetaja- ja praktiseerijana 10. aastat. Triin ise ütleb: „Mind on aastaid paelunud anatoomia, inimese füsioloogia ja see, kuidas meie keha toimib. Jooga on aidanud mind tuua parema kehatunnetuseni, õpetanud hingama ja muutnud mu keha plastilisemaks ning liikuvamaks.“

Enesearengu Coach ja Superviisor KERTTU SEPP. Inimeste arendamise ja programmide loomisega on ta tegelenud viimased 13. aastat. Seda kõike läbi koolitamise ja õpetamise, tiimide ja projektide juhtimise, personalivaldkonnas töötades ja viimased aastad tiimijuhte ja indiviide Coachides. Kerttu peab oluliseks luua esimesena suhe iseendaga, et saaks olla suhe oma partneri ja siis suhe oma lastega. Selleks on vaja aega, et iseendaga sõbraks saada ning enda vaimu ja keha eest hoolitseda.

Majutus: Ööbime kolm ööd kahekohalistes tubades mõnusas Kassari Puhkekeskuses mere ääres. See on hotell kõikide mugavustega keset loodust. Asukohaga saad tutvuda siin https://www.hiiumaale.ee/kassari-puhkekeskus/.

Toitlustus: Kassari Puhkekeskus pakub imelist taimset toitu kohalikelt tootjatelt. Hinna sees on 8 toidukorda ja kerged vahepalad saabumisel ja enne lahkumist.

Energiavahetus https://fienta.com/et/retriit-hiiumaal-aeg-iseendale: Varajane linnuke 420 EUR kuni 15.06 Hilinenud linnuke 470 EUR kuni 16.07 Uinuv kaunitar 530 EUR kuni 24.08 Põhjalik enesemuutus (individuaalne üllatus korraldajatelt) 600 EUR

* Soovi korral saad küsida ettevõttele arvet ja maksta osamaksetena. Kirjuta triin@triinparro.com. ** 230 EUR kinnitab koha laagris ja on tagastamatu.

NB! Gruppi mahub 15 osalejat ehk kohtade arv on piiratud.

Ootame Sinuga kohtumist! Triin ja Kerttu

Jaga üritust sotsiaalmeedias

bottom of page