top of page
triin (30).JPG

PERSONAALTREENING

Personaaltreening võimaldab sul unistused kiiremini ja tõhusamalt ellu viia!

Personaaltreeningus keskendub treener konkreetse treenitava vajadustele ja eripärale. Arvestab kliendi soove, eesmärke ja tausta. 

Iga klient on isikupärane ja iga treenitav omanäoline. Pole olemas täpselt ühesuguseid inimesi ja samasuguseid ootusi. Iga tulemuse elluviimine on omaette protsess, mis on saavutatav koostöös kliendi ja treeneri heale eesmärgistamisele ning treeningplaani koostamisele. 

 

Esmakohtumisel viime läbi lühikese intervjuu, kus selgitame välja: 

 1. Kui palju ja mida oled siiani teinud?

 2. Mis on sind siiani motiveerinud või demotiveerinud?

 3. Mis on takistused ja millised on võimalused?

 4. Kas sul on olnud vigastusi või on mõni muu oluline terviseprobleem, millega treener peaks arvestama?

 5. Paneme paika sinu eesmärgid, kuhu soovid jõuda ning vastavalt sellele koostame treeninggraafiku. 

 

Peale teatud arv kohtumisi on sul võimalik saada treeningkava oma harjutustega, mida saad teha iseseisvalt, kas kodus, jõusaalis või õues. Jätkates treeninguid minuga, teeme vahekokkuvõtteid vaatamaks, kus me täna oleme ja kuidas ning kas oleme edasi liikunud. Vajadusel teeme korrektuure.

Personaalne treening ei pea olema jõusaalis. Personaalselt saab läheneda ka joogaruumis või sulle sobivas keskkonnas. Kõik oleneb sinu soovidest.

Personaaltreening

JOOGA

Jooga tund on parim viis õppimaks tundma oma keha! 

Tund võib olla rahulik, liigutused mediteeriva moega. Teisalt raske ja pingutust nõudev. Võib-olla soovid hoopis arendada painduvust, liigeste liikuvust või tasakaalu? 

Privaatne jooga tund võimaldab sul keskenduda oma kehale ja avardada meeli. Tunnis puuduvad segajad või kõrvalised faktorid. Kogu tähelepanu on pööratud treenitavale ja “muusika” ehk, milline on tunni sisu, valid sina.

Õpetaja keskendub sinu eripärale, arvestab sinu soovide ja sinu iseärasustega. Teab, milleks oled valmis ja milleks mitte. Personaalne body&mind tund sobib nii algajale kui ka edasijõudnud treenijale, sest oma keha tundma õppimine on teekond, mis kestab kogu elu. 

Meie “kehad” ei ole ühelgi päeval ühesugused ja seepärast on põnev jälgida, kuhu jooga sind viib. Tund sobib ideaalselt ka ärevushäirete ja stressi puhul!

Oled väga oodatud!

triin (6).JPG
Body&Mind
triin (33).JPG

VIDEOTREENINGUD

Ideaalne viis treenida sulle sobival ajal!

Videotreening sobib kodusele treenijale, kellel pole aega ega võimalusi minna treeningsaali. Vaja on matti, mõned kodused treeningvahendid ja ruumi, kus kodutreening läbi viia. Aja saad valida endale sobiva ja treenida igal ajal!

Treeningud on erineva pikkusega, alates 15 minutist kuni 1 tunnini. Sõltub sellest, mida otsid.

Varamust leiad: 

 1. BodyArt tunde; 

 2. Joogat;

 3. Stressi maandavaid liikumisi; 

 4. Venitusharjutusi, mis sobivad peale jooksmist; 

 5. Venitusharjutusi  kodukontoris töötavale töötajale, et keha panna korraks "virguma"; 

 6. Jõuharjutusi või igapäevaseks treenimiseks lühemaid keharaskusega harjutusi.

 

Tule liikuma!

Videotreeningud

TREENING JA TOITUMISNÕUSTAMINE

Treenerina saan sind nõustada kahes sulle väga vajalikus valdkonnas - toitumine ja treeningud.

 

Treeningnõustamine on vajalik selleks, et välja selgitada, milline treening sulle, kas harrastajale või edasijõudnud treenijale, võiks sobida. Sageli on inimesel hästi konkreetne soov, millega minuni jõutakse, aga vestluse käigus selgub, et tegelikult talle selline treeningviis ei sobigi. Seepärast on hea konsulteerida oma eriala spetsialistiga, kes oskab sind suunata ja juhiseid jagada. 

Olles eluaegne trennihuviline, olen läbi proovinud väga erinevaid spordialasid ning tean omast kogemustest, kuidas üks või teine treeningviis sinu närvisüsteemi ja keha mõjutab. Sportimine on oluline ka stressi ja ärevuse puhul ning siingi oskan jagada näpunäiteid, kuidas ja millest võiks alustada.

 

Toitumisnõustajana täiendan ennast hetkel Rahvatervise Akadeemias. Toitumisalased teadmised sain FAF personaaltreenerite koolitusel ning olen läbinud kursuseid erinevatel teemadel - eakate toitumine, sportlase toitumine jne.

 

Toitumisnõustamise käigus selgitame esmajoones välja sinu soovid ja unelmad. Oluline on enne esmakohtumist pidada toidupäevikut, et saaksime jälile, millised võiksid olla kitsaskohad ja kus oleks vaja teha korrektuure. 

 

Parimad soovitused ja parim tulemus on võimalik saavutada koostöös.

Enne nõustamisele tulemist, palun lae alla järgnev dokument - "Nõusolek isikuandmete töötlemiseks". Täida see oma andmetega ning saada digitaalselt allkirjastatult aadressile triin@triinparro.com või võid ka dokumendi välja trükkida ja esimesele kohtumisele kaasa võtta.

triin (19).JPG
Nõustamine
bottom of page