top of page

NÕUSTAMINE

TP_p6hi_quote_5.jpg
Treenerina saan sind nõustada kahes sulle väga vajalikus valdkonnas - toitumine ja treeningud.

Treeningnõustamine on vajalik selleks, et välja selgitada, milline treening sulle, kas harrastajale või edasijõudnud treenijale, võiks sobida. Sageli on inimesel hästi konkreetne soov, millega minuni jõutakse, aga vestluse käigus selgub, et tegelikult talle selline treeningviis ei sobigi. Seepärast on hea konsulteerida oma eriala spetsialistiga, kes oskab sind suunata ja juhiseid jagada. 

Olles eluaegne trennihuviline, olen läbi proovinud väga erinevaid spordialasid ning tean omast kogemustest, kuidas üks või teine treeningviis sinu närvisüsteemi ja keha mõjutab. Sportimine on oluline ka stressi ja ärevuse puhul ning siingi oskan jagada näpunäiteid, kuidas ja millest võiks alustada.

Toitumisnõustajana täiendan ennast hetkel Rahvatervise Akadeemias. Toitumisalased teadmised sain FAF personaaltreenerite koolitusel ning olen läbinud kursuseid erinevatel teemadel - eakate toitumine, sportlase toitumine jne.

Toitumisnõustamise käigus selgitame esmajoones välja sinu soovid ja unelmad. Oluline on enne esmakohtumist pidada toidupäevikut, et saaksime jälile, millised võiksid olla kitsaskohad ja kus oleks vaja teha korrektuure. 

Parimad soovitused ja parim tulemus on võimalik saavutada koostöös.​

Enne nõustamisele tulemist, palun lae alla järgnev dokument - "Nõusolek isikuandmete töötlemiseks". Täida see oma andmetega ning saada digitaalselt allkirjastatult aadressile triin@triinparro.com või võid ka dokumendi välja trükkida ja esimesele kohtumisele kaasa võtta.

bottom of page